Certyfikat Dimaq Professional

Dimaq Certyfikat Proffesional
Dimaq Certyfikat Proffesional

Jak zdać egzamin za pierwszym razem? Jak przygotować się do egzaminu Dimaq Professional?

I o to jest! Pożądany przez wielu - posiadany przez nielicznych! Certyfikat Dimaq Professional

Certyfikat Dimaq Professional potwierdza kompleksową wiedzę marketingową tak od strony agencyjnej jak i od osoby zatrudnionej po stronie Firmy. Według mnie naprawdę trzeba mieć aktualną i szeroką wiedzę, często szczegółową, aby zdać ten egzamin. I można to zrobić za pierwszym razem.  Wystarczy jedynie:

  • Śledzić na bieżąco wydarzenia, newsy marketingowe.
  • Uczestniczyć w szkoleniach internetowych. Jest bardzo dużo bezpłatnych webinariów, z których można skorzystać. Szeroki wachlarz płatnych spotkań jest równie ciekawy co szeroki.
  • Czytać inspirujących autorów blogów około-branżowych, słuchać podcastów, śledzić ciekawych autorów i ich wpisy na LI.

Ja postanowiłam przygotować się sama. Uznałam, że wrodzona ciekawość i żądza bycia na bieżąco są wystarczające aby podejść do testu.  Z perspektywy czasu polecam wcześniejsze zmobilizowanie się do nauki i przeznaczenie na nią więcej niż 2 tygodnie:).

Jeśli chodzi o poziom certyfikacji to są dwa poziomy – Basic i Professional. Nie będę się nad nimi rozwodziła, bo wszystkie szczegóły są ładnie opisane na stornie organizatora https://dimaq.pl/.  Certyfikat jest ważny przez 2 lata a po upływie tego czasu należy albo zdać go ponownie albo uzyskać punkty recertyfikacyjne do odnowienia Certyfikatu. Jak to zrobić? wszystko na stronie.

No ale do brzegu jak to mówi moja córka. Termin miałam na 10 lutego – więc pod koniec stycznia zaczęłam lekko panikować. I czytać wszystko, co związane z marketingiem. Jednak najważniejsze imo jest opanowanie zagadnień opisanych w sylabusie, nauczenie się słowniczka i zrobienie przykładowego testu. On pokaże Wam poziom szczegółowości potrzebnej wiedzy.

To, co jeszcze polecam to:

A Ty jakie materiały polecasz aby trzymać rękę na pulsie marketingu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial